7 rzeczy do zrobienia, gdy Twoja marka lub projekt sklepu wydaje się przestarzały

person working on branded content marketing design

7 rzeczy do zrobienia, gdy Twoja marka lub projekt sklepu wydaje się przestarzały

Tak jak style ubioru pojawiają się i znikają, style stron internetowych mogą datować Twoją firmę. Jak możesz stwierdzić, czy Twój projekt utknął w przeszłości? Oto 7 rzeczy, które należy wziąć pod uwagę w swoim stylu projektowania:

1. Bezszeryfowy czy nie? Dzięki pełnemu wpływowi formatu 4K powracają czcionki szeryfowe. Czcionka szeryfowa to taka z małymi liniami dołączonymi na końcu litery.

Czcionki bezszeryfowe, czyli bez tych małych linii, zostały wprowadzone dla czytelności na urządzeniach mobilnych, które miały znacznie niższą rozdzielczość.

2. Czy ciągle zmieniasz kolory, aby nadążyć za trendami? Chociaż „najlepszy” kolor do celów marketingowych zmienia się co roku, tak naprawdę nie ma znaczenia, jakiego koloru użyjesz. Chodzi o spójny design z nasyceniem kolorów.

Reklama. Przewiń, aby przeczytać więcej.

3. Gdzie pracujesz? Siedzenie przy biurku w oczekiwaniu na inspirację to już przeszłość. Wyjdź w świat i pracuj na tablecie, aby udoskonalać swoje pomysły i robić zdjęcia, aby dodać więcej elementów do swojego projektu.

4. Jaka jest twoja perspektywa? Przeszukaj swoje konto w mediach społecznościowych i szukaj różnorodności w swoich zdjęciach i postach. Znajdź nowy kąt dla zdjęć i tekstu, aby zapewnić bardziej wciągającą treść.

5. Czy wykorzystujesz trendy do brandingu swojej firmy? Być może korzystasz z gorącego biletu sprzed dwóch lat, ale populacja już przeszła do następnego, więc po co walczyć ze starym trendem?

Wykorzystaj trendy w marketingu, ale nie w brandingu.

6. Jaki jest twój styl projektowania? Flat design to trend, który odchodzi na dalszy plan. Wyprzedź konkurencję, używając elementów, aby dodać głębi swojej witrynie.

Reklama. Przewiń, aby przeczytać więcej.

7. Czy Twoje szablony wyglądają jak szablony? WordPress jest świetny dla małych firm, ale użycie jednego z szablonów bez dostosowania sprawi, że będziesz wyglądać, jakbyś nie wiedział, co robisz.

Wydaj kilka dolarów i uzyskaj pomoc we wdrożeniu własnych obrazów i grafik, aby w pełni dostosować swoją witrynę.

Zakłada się, że Twoja witryna była już na pionierski nowatorski. Wciąż widzimy wiele małych firm, które nie mają zbyt wielu treści na temat swojej działalności.

Posiadanie witryny internetowej ma kluczowe znaczenie w dzisiejszej gospodarce i nawet jeśli jesteś jedyną osobą w swojej społeczności oferującą swoje usługi lub produkty, nie możesz oczekiwać, że utrzymasz się na szczycie, nawet mając minimalną witrynę .

Niech częścią Twojej strategii marketingowej jest aktualizowanie witryny co tydzień i utrzymywanie zaangażowania klientów.

Reklama. Przewiń, aby przeczytać więcej.

No Comments

Post A Comment