Automatycznie odpowiadaj na wiadomości e-mail za pomocą tego rozszerzenia przeglądarki

Man using Ellie browser extension on computer

Automatycznie odpowiadaj na wiadomości e-mail za pomocą tego rozszerzenia przeglądarki

W miarę jak świat coraz bardziej zagłębia się w świat sztucznej inteligencji, programiści badają nowe sposoby automatyzacji naszego życia i zwalniania czasu na przyziemne zadania. Widzieliśmy to zaimplementowane w naszym życiu osobistym, z inteligentnymi urządzeniami domowymi i rozpoznawaniem twarzy, ale Ellie to rozszerzenie przeglądarki, które przoduje w dostarczaniu automatycznych odpowiedzi na e-maile, które brzmią tak, jak je napisałeś.

Ellie to rozszerzenie przeglądarki do Gmaila, które uczy się Twoich nawyków i stylu pisania, umożliwiając odpowiadanie na e-maile bez brzmienia zbyt robotycznego lub bezosobowego. Ellie mówi wieloma językami, więc nie martw się, jeśli jesteś wielojęzyczny! Użytkownicy mogą pozwolić Ellie ustawić zamierzony ton wiadomości e-mail (swobodny, pełen szacunku lub zirytowany) i jeśli uznają to za interesujące, tak aby odpowiedź idealnie pasowała do kontekstu rozmowy.

Obecnie Ellie jest dostępna tylko dla Gmaila za pośrednictwem rozszerzenia przeglądarki Chrome lub Firefox Deweloperzy liczą na poszerzenie swoich horyzontów aby w niedalekiej przyszłości objąć większą liczbę dostawców poczty e-mail. Ellie może wypróbować ją za darmo na zawsze, ale jeśli jesteś jedną z tych osób, które pozostają zakopane w swoich skrzynkach odbiorczych, dostępne są plany subskrypcji, które pozwalają Ellie odpowiadać na maksymalnie 100 e-maili dziennie.

Ellie wystartowała dopiero w zeszłym tygodniu, ale już zbiera entuzjastyczne recenzje. Użytkownik o nazwie pisze Richard Brus, „Uwielbiam to rozszerzenie. Pomaga mi to przebrnąć przez odpowiedzi na e-maile wcześnie rano. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co mają w sklepie z przyszłymi wydaniami. Świetne zwiększenie produktywności poczty e-mail!” Chociaż nie uważamy, że automatyczne odpowiedzi są dobrym rozwiązaniem dla każdej wiadomości e-mail, uważamy, że ta technologia okaże się przydatna w przypadku podstawowych informacji i korespondencji. Przewidujemy, że to tylko kwestia czasu, zanim Ellie pobierze informacje z czatu, kalendarza i innych platform stron trzecich, aby zapewnić szybkie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Spędzanie godziny lub dwóch rano na odpowiadaniu na e-maile może wkrótce przejść do przeszłości. Zastanawiasz się nad wypróbowaniem asystenta AI, takiego jak Ellie?

No Comments

Post A Comment