Co robić po przebudowie domu

living room set

Co robić po przebudowie domu

Co robić po przebudowie domu

Co robić po przebudowie domu

Niezależnie od tego, czy modernizujesz pokój, czy odnawiasz cały dom, projekty przebudowy mogą poprawić wygląd i funkcjonalność Twojej przestrzeni. Remodeling daje możliwość uporządkowania i reorganizacji domu. Zanim przeniesiesz meble z powrotem do odnowionej przestrzeni, zdecyduj, które elementy będą służyć praktycznemu celowi i uzupełnić Twój nowy wygląd. Zachowaj te elementy i usuń inne meble i akcenty, które psuły Twój układ.

Przechowuj paragony produktowe w bezpiecznym miejscu

Wykonawcy często używają materiałów i instalują sprzęt, który jest gwarantowany. Dlatego zachowaj paragony produktów, aby udowodnić swój zakup. Rachunki za materiały, sprzęt i pracę najemną pomagają również w udowodnieniu wieku sprzętu i renowacji. Jeśli planujesz sprzedać swój dom, te dowody mogą dać ci przewagę w negocjacjach cenowych i zapewnić spokój potencjalnemu nabywcy.

kolor

Malowanie jest zwykle ostatnim krokiem w procesie przebudowy. Zazwyczaj będziesz chciał malować po wykonaniu przez wykonawcę jakichkolwiek prac konstrukcyjnych lub hydraulicznych. Jeśli instalujesz nowy dywan lub podłogę, dobrym pomysłem jest wcześniejsze pomalowanie, aby uniknąć kapania na podłogę.

Malowanie daje również możliwość dopracowania estetyki nowo wyremontowanego pokoju. Możesz wybrać kolor pasujący do nowych urządzeń lub mebli lub nadać pomieszczeniu specyficzny ton lub nastrój. Jeśli chcesz stworzyć bardziej otwartą, przestronną atmosferę, jasne odcienie są najlepsze. Tymczasem ciemniejsze kolory tworzą przytulniejszą atmosferę.

Wymień meble

Jeśli zdecydujesz się na przebudowę przestrzeni, rozważ zastąpienie niektórych starych mebli elementami, które uzupełniają przebudowaną przestrzeń. Zastąpić sofa, stoły, krzesłai inne elementy wyposażenia domu mogą poprawić twoją przestrzeń i zapewnić rodzaj estetyki, jaki chcesz osiągnąć.

Wybierz meble, które najlepiej pasują do Twojej nowej palety. A nowa sofa w salonie lub narożna w neutralnej szarości, beżu lub czerni pasuje do każdego koloru ściany, zasłony, podłogi lub wystroju. Jednak jaskrawoczerwone, orzeźwiające niebieskie lub uderzająco żółte meble nadają uderzający urok bardziej stonowanemu układowi. Niezależnie od wybranego koloru fotela, zmierz zaktualizowaną przestrzeń, abyś mógł kup meble to pasuje.

udekorować

Pomyśl o renowacji jako o szansie na rozpoczęcie odświeżenia i stworzenie pożądanej atmosfery w swoim pokoju. Udekorowanie nowo wyremontowanego domu to świetny sposób na przedefiniowanie stylu domu. Jeśli zawsze tego chciałeś nowoczesny lub rustykalny lub klasyczny Salon, to idealny czas na to.

Dekoracje, takie jak obrazy ścienne, rośliny doniczkowe i półki, mogą pomóc w stworzeniu pożądanej atmosfery. Możesz także Użyj mebli akcentujących Połączenie stylu z funkcjonalnością. Dopóki pracujesz z jasno określonym motywem i dopasowujesz cały wystrój do tej estetyki, Twoje zdobienie prawdopodobnie przyniesie pożądany efekt.

No Comments

Post A Comment