Czy REX Homes w końcu zaprzestał działalności?

Empty office REX Homes

Czy REX Homes w końcu zaprzestał działalności?

Agent nieruchomości REX Homes zyskał sławę w ostatnich latach dzięki inicjowaniu procesu antymonopolowego przeciwko Garysplaceonline i National Association of Realtors, oskarżając ich o bycie „kartelem” mającym na celu usunięcie uczestników spoza MLS. Wygląda jednak na to, że na dzień dzisiejszy firma zaprzestała działalności.

Wielu pracowników skontaktowało się z nami bezpośrednio, aby to zgłosić Ostatnim dniem firmy był wtorek i że telefon w całej firmie w piątek nakreślił koniec REX Homes. Chociaż podmiot brokera nadal istnieje, mówi się nam, że nie ma już żadnych biur, personelu, kierownictwa ani agentów.

Urzędnicy z biur w Austin w Teksasie i Woodland Hills w Kalifornii (oba w Teksasie) potwierdzili, że na dzień dzisiejszy Drzwi są dosłownie zamknięte. Nie jest jasne, jakie plany REX ma na zakończenie trwających transakcji, które nie zostały jeszcze sfinalizowane.

Firmy Strona pozostaje aktywna bez powiadomienia o przerwach w świadczeniu usług i nie wprowadzono żadnych zmian w twarzach, które pojawiają się na stronie personelu.

Reklama. Przewiń, aby przeczytać więcej.

Wiele szklane drzwi Użytkownicy zaczęli wystawiać recenzje, twierdząc, że operacje zostały wstrzymane. Aby pogłębić tajemnicę, widzieliśmy już, że kilka ostatnich recenzji zniknęło, ale nie jest jasne, czy winne są Glassdoor czy REX.

Kilka LinkedIn Użytkownicy wcześniej zatrudnieni przez REX Homes umieszczają swoje znaki #OpenToWork i wyjaśniają, że firma się zamknęła – jedni wskazują na likwidację działów, inni, że upadła cała firma.

To, co było szczególnie interesujące w tej firmie, to ciągłe obawy pracowników przed prezesem Jackiem Ryani ciągle przytaczali strach przed zemstą, nie tylko zawodową, ale i osobistą, a kilku z nich mówiło nam, abyśmy byli zatroskani o własne bezpieczeństwo, ponieważ byli jedynymi serwisami informacyjnymi donoszącymi o ujawnieniu się REXa.

Spójne jest również to, że wszyscy, z którymi rozmawialiśmy w ciągu ostatniego roku, cytowali jednego zbliżający się upadek firmy jako całość.

w sierpniu 2021 r., REX Homes zwolniło 60 pracowników bez odprawya 7 października 2021 r. REX Homes miał drugą rundę zwolnień – za każdym razem pracownicy powiedzieli, że początkowo nie otrzymali odprawy, ale powiedzieli nam, że zaczęli widzieć płatności po naszym zgłoszeniu.

Reklama. Przewiń, aby przeczytać więcej.

Również w październiku zeszłego roku zamknęli swoje biura w Nowym Jorku i Chicago i ogłosili wewnętrznie, że będą związani z MLS. Nazwali to restrukturyzacją. Dołączenie do MLS zaszokowało wielu, ponieważ założeniem ich struktury zawsze było to, że ich magiczna, zastrzeżona technologia, a także ominięcie MLS, zaoszczędzi konsumentom tysiące dolarów.

Zdobyli wiele rund finansowania private equity i nigdy nie weszli na giełdę. Kilku pracowników powiedziało nam, że oferta publiczna była często tematem rozmów Ryana kiedyś wabił ją do firmy przede wszystkim akceptując niższe płace z myślą, że wkrótce będą miały do ​​nich zapasy.

Pomiędzy wypaleniami w sierpniu i październiku zamknęli rundę finansowania serii D, ale nigdy nie ujawnili kwoty, daty zamknięcia ani inwestora. To z tego powodu nie jest jasne, jak czują się ich inwestorzy o statusie firmy, ale możliwe też, że wyciągnęli wtyczkę.

Nie jest również jasne, co to oznacza dla ich toczącego się pozwu przeciwko Zillowowi i NAR oraz jak nieistniejąca firma może wnieść pozew zbiorowy?ale w minionym tygodniu nie złożono żadnych dokumentów w związku ze sprawą.

Jak w przypadku wszystkich historii REX, poprosiliśmy o komentarz. Ponieważ śledzimy wszystkie e-maile, zawsze widzieliśmy, jak otwierają wszelkie żądania prasowe w ciągu kilku sekund, ale Należy zauważyć, że nasza aktualna prośba o komentarz nie została jeszcze rozpatrzona

Reklama. Przewiń, aby przeczytać więcej.

No Comments

Post A Comment