Dookoła STRIETZ: trzy propozycje wycieczek dla całej rodziny

Dookoła STRIETZ: trzy propozycje wycieczek dla całej rodziny

Dookoła STRIETZ: trzy propozycje wycieczek dla całej rodziny

We wrześniu 2021 r. dr Wentzel Nowy projekt budowlany zlokalizowany jest w dzielnicy Stötteritz w Lipsku. Wokół STRIETZ znajduje się wiele ciekawych miejsc na wycieczki. Wentzel Dr. Blog przedstawia trzy z nich.

1. Letni basen na południowy wschód
Sommerbad Südwest przy Oststraße 173 znajduje się niecałe 15 minut spacerem od STRIETZ. Z całkowitą powierzchnią wodną 1100 metrów kwadratowych, przestronnymi miejscami do opalania i oddzielnym brodzikiem, odkryty basen zaprasza całą rodzinę do pływania i relaksu. No i oczywiście przekąska zapewni dobre samopoczucie fizyczne – bo frytki i tak najlepiej smakują w odkrytym basenie.

2. Minigolf na Connewitzer Strasse
Półgodzinny spacer prowadzi z STRIETZ przez rozległy cmentarz południowy Lipska do pola do minigolfa 1. BGC Leipzig przy Connewitzer Straße 21. Cała rodzina może rywalizować w obchodzeniu się z kijami i piłkami na 18 dołkach. Wskazówka: zagraj o lody! Można go kupić w kiosku na terenie kompleksu.

3. Park rekreacyjny Lößnig-Dölitz
Park rekreacyjny Lößnig-Dölitz znajduje się zaledwie piętnaście minut jazdy rowerem od STRIETZ. W miejscu, gdzie kiedyś pod ziemią wydobywano węgiel brunatny, powstał park. Doły budowlane stały się jeziorami, które zapewniają ochronę wielu rodzimym gatunkom zwierząt i owadów.

Dzieci w każdym wieku mogą bawić się na jednym z wielu placów zabaw, po czym restauracja “Zur Schäferei” zaprasza na poczęstunek. Swoją nazwę zawdzięcza położeniu bezpośrednio na Schäfereiteich – i podkreśla to żywymi owcami w bramie obok restauracji.

Zarejestruj się online w STRIETZ już teraz
Na specjalnie ustawionym Strona główna Zainteresowane strony mogą uzyskać więcej informacji i zarejestrować się w apartamentach STRIETZ. Nowe mieszkania w Leipzig-Stötteritz zostaną oddane do użytku na początku 2022 roku, a Wentzel Dr. zaczyna się we wrześniu. Zatrzymujemy cię też co tydzień Instagram I Facebook poinformowany o projekcie budowlanym.

No Comments

Post A Comment