dr Wentzela przekazuje darowizny na rzecz „Aktion Augen Auf!”

dr Wentzela  przekazuje darowizny na rzecz „Aktion Augen Auf!”

dr Wentzela przekazuje darowizny na rzecz „Aktion Augen Auf!”

Boże Narodzenie jest uważane za święto rodzinne. Ale niestety jest coraz więcej ludzi, którzy muszą spędzić święta samotnie i czują się samotni. I to nie tylko w Boże Narodzenie. Osoby starsze, aw szczególności osoby potrzebujące pomocy, stają się coraz bardziej izolowane wraz z wiekiem. Fundacja „Aktiv für Hamburg” AWO Landesverband Hamburg eV angażuje się w godne starzenie się poprzez „Aktion Augen Auf” i uwrażliwia społeczeństwo na więcej człowieczeństwa, zwłaszcza w stosunku do osób starszych.

Lepsza jakość życia w starszym wieku

dr Wentzela pragnie wesprzeć działania fundacji tegoroczną świąteczną darowizną iw ten sposób otworzyć oczy.

W ramach akcji koordynatorzy okręgowi w dystryktach Eimsbüttel, Lokstedt, Stellingen, Steilshoop, Schnelsen, Barmbek Nord, Altona Nord i Lurup opiekują się osobami starszymi i potrzebującymi, pozbawionymi towarzystwa, borykającymi się z problemami zdrowotnymi lub ekonomicznymi. Pomagają m.in. w załatwianiu spraw socjalnych, ubieganiu się o świadczenia opiekuńcze czy zakładaniu domowego przycisku alarmowego. 25 wolontariuszy w służbie odwiedzin również poświęca czas i cenną wymianę dla osób starszych.

żyjąc na starość

Starość stawia przed nami wiele wyzwań. Zapobieganie temu na wczesnym etapie zapewnia lepszą jakość życia. dr Wentzela pomoże Ci. Przykład: życie bez barier. Odpowiednia konwersja jest zwykle czasochłonna i wymaga intensywnego planowania. Niezbędne środki, takie jak zainstalowanie windy lub podłogi antypoślizgowe, należy zatem podjąć we właściwym czasie. Może mniejsza nieruchomość odpowiednia dla seniorów byłaby lepszą alternatywą niż zamiana? dr Wentzela jest do Twojej dyspozycji jako ekspert w dziedzinie nieruchomości, a także doradza w takich tematach, jak emerytura z nieruchomości lub dziedziczenie nieruchomości. Możesz również w każdej chwili skontaktować się z nami w tej sprawie. Czekamy na Ciebie!

No Comments

Post A Comment