Dzięki Landa możesz inwestować w nieruchomości z wpisowym w wysokości zaledwie 5 USD

Landa on computer

Dzięki Landa możesz inwestować w nieruchomości z wpisowym w wysokości zaledwie 5 USD

Kupowanie nieruchomości za pośrednictwem aplikacji za ułamek kosztów bezpośredniej zapłaty nie jest niczym nowym. W ciągu ostatnich 5 lat aplikacje takie jak zbiórka pieniędzy, NYCE i Arrived trafiły na rynek lotem błyskawicy. Wszystkie mają jeden cel: uczynić inwestowanie w nieruchomości bardziej dostępnym dla tych, którzy nie chcą wyzwań związanych z utrzymaniem samego biznesu.

Średni koszt zakupu tych aplikacji to 100 USD za nieruchomość. Wydaje się rozsądne i niedrogie, prawda? Dobrze, TechCrunch raportów, na rynku pojawił się nowy gracz, który może generować zwroty nawet mniej Inwestycja.

Landa jest nowa próba z 33 milionami dofinansowania. Firma została założona w 2019 roku przez CEO Yishai Cohena i CTO Amita Assarafa. Landa dopiero odnotowała znaczący wzrost w tym roku, ale wraz ze wzrostem liczby staje się oczywiste, że może być prawdziwym konkurentem dla bardziej uznanych aplikacji, takich jak Fundrise. Landa przeszedł z mniej niż 1000 inwestorów do 25 000 w 2022 roku.

Największym hitem Landy jest jednak cena zakupu. Cena zakupu Landy może wynosić nawet 5 USD za nieruchomość. Otóż ​​to.

Zapytany o to duet powiedział:

„Własność nieruchomości jest największym źródłem tworzenia bogactwa i jest poza zasięgiem większości Amerykanów. Wraz ze wzrostem nierówności mieszkaniowych rosną nierówności majątkowe, a własność pozostaje nieosiągalna”.

Wewnętrzne działanie Landy jest podobne do innych ułamkowych aplikacji inwestycyjnych, takich jak Arrvid, która pozwala inwestorom nieakredytowanym, ale różnica w cenie naprawdę ją wyróżnia. Landa chce, aby ludzie zaczynali od niskich kwot, aby budować pewność siebie i dywersyfikować swoje portfele.

Jest to świetna opcja, gdy są inwestorzy, którzy zaczynali od aplikacji takich jak Fundrise lub Groundfloor i chcą przejść na inną aplikację lub otworzyć swoje portfolio na więcej opcji.

Dyrektor generalny Cohen stwierdził również: „Szukamy nieruchomości, które są gotowe do wynajęcia lub wymagają drobnych prac”.

Landa może naprawdę podbić rynek swoją przejrzystością i kursem, ponieważ ma już plany ekspansji. Interfejs jest przyjazny dla użytkownika, a każda nieruchomość ma cenę zakupu oraz zestawienie dywidend i kosztów utrzymania.

Kilka ostatnich rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, zanim przejdziemy w prawo: Landa nie współpracuje z REIT-ami ani funduszami z istniejącymi firmami z branży nieruchomości. Taki był ich zamiar. Mogą zmienić zdanie w przyszłości, gdy liczba inwestorów i nieruchomości wzrośnie, ale to się dopiero okaże.

No Comments

Post A Comment