Federalni twierdzą, że dwóch mężczyzn zhakowało kamery Ring, aby transmitować na żywo Swattings

ring cameras

Federalni twierdzą, że dwóch mężczyzn zhakowało kamery Ring, aby transmitować na żywo Swattings

Kamera pierścieniowa dla Twojego domu lub firmy ma zapewniać poziom bezpieczeństwa, a nie pokaz terroru emitowany dla milionów. W tym miesiącu dwie osoby z różnych części kraju zostały oskarżone o włamanie do dzwonków wideo Ring. Pokonać mieszkańcy (fałszywe wezwanie do organów ścigania, które prowadzi do pojawienia się zespołu SWAT w domu niewinnej osoby) i przesyłanie strumieniowe wydarzeń do mediów społecznościowych.

Rozłóżmy tę okropną formę „rozrywki”, ponieważ jest jej dużo i jest przerażająca.

James McCarthy z Południowej Karoliny i Kya Nelson z Wisconsin zostali oskarżeni o transmitowanie wydarzeń online, zgodnie z oświadczeniem Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych w Kalifornii.

McCarty, który przebywał w Arizonie w czasie zbrodni, został oskarżony o spisek mający na celu celowy dostęp do komputerów bez pozwolenia. Nelson został oskarżony o dwa zarzuty celowego uzyskania dostępu do komputera bez pozwolenia i dwa zarzuty kradzieży tożsamości. To wszystko są opłaty federalne.

Jak to zrobiłeś? Para rzekomo używała skradzionych nazw użytkowników i haseł, aby uzyskać dostęp do indywidualnych kont Yahoo. Następnie przeszukiwali e-maile, aby zobaczyć, kto ma kamery Ring, i uzyskiwali do nich zdalny dostęp za pośrednictwem e-maili ludzi.

Potem przeszukali dom. Swatting oznacza celowe składanie fałszywych zeznań na temat przestępstwa, które miało miejsce w domu, w celu przeszukania go przez lokalną policję, w szczególności roszczeń, które wymagają uzbrojenia zespołu SWAT.

Niczego niepodejrzewające i niewinne osoby zostaną następnie poddane uzbrojonej akcji policyjnej podczas badania wezwania.

Gdy to się dzieje, agenci FBI twierdzą, że McCarty i Nelson transmitowali to na żywo do mediów społecznościowych za pośrednictwem kamer pierścieniowych ofiar. Tysiące obserwowały, nieświadome niewinności ofiar przestępstwa, a para najwyraźniej drwiła z policji przez całe wydarzenie.

Departament Sprawiedliwości powiedział, że akt oskarżenia dotyczy kilku podobnych pobić w „Flat Rock, Michigan; Redding, Kalifornia; Rozliczenia, Montana; Decatur, Gruzja; Chesapeake, Wirginia; Rosenberg w Teksasie; Oxnard, Kalifornia; Darien, Illinois; Huntsville, Alabama; North Harbor na Florydzie; i Katy w Teksasie”.

Jeśli zostaną uznani za winnych, obaj potencjalnie odsiedzą do 5 lat więzienia federalnego.

No Comments

Post A Comment