Home office: nowoczesne miejsce pracy

Home office: nowoczesne miejsce pracy

Home office: nowoczesne miejsce pracy

Pandemia korony zmieniła życie zawodowe. Wiele osób chce mieć możliwość pracy we własnym domu nawet po pandemii. Zwłaszcza, gdy dom jest tak piękny, jak apartamenty 112 STRIETZ w Leipzig-Stötteritz, które Wentzel Dr. opiekować się.

Rozgraniczenie życia
Obecnym trendem jest odchodzenie od pomieszczeń jednofunkcyjnych na rzecz wielofunkcyjnych, wydzielonych pomieszczeń: kuchnia łączy się z salonem, część salonu wychodzi na balkon, a gabinet jest zintegrowany z pokojem dziennym. Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia w Kolonii, w skrócie imm, określają tę restrukturyzację życia jako główny trend wyposażenia na rok 2022.

Miejsce pracy w salonie
Jednak zniesienie granic nie oznacza, że ​​wszystkie granice upadają. Zdrowa równowaga między życiem prywatnym a miejscem pracy jest szczególnie ważna podczas pracy z domu. Na przykład imm przedstawia biurka z niskimi ściankami po bokach. Pomagają skoncentrować się podczas pracy – aw wolnym czasie chronią przed ciągłym patrzeniem w miejsce pracy. Praktyczne jest również zintegrowanie z tymi ścianami małych półek, na których można przechowywać przybory do pisania.

Rozwiązania dla wszystkich rozmiarów
Biurko tego typu pasuje zarówno do małego pokoju, jak i do dużego pomieszczenia. Apartamenty STRIETZ mają od 29 do 108 metrów kwadratowych, aby sprostać różnym potrzebom najemców – dzięki wielofunkcyjnym i wydzielonym pomieszczeniom przestrzeń ta może być efektywnie wykorzystana.

Dywany jako ścianki działowe
Oprócz mebli dywany stanowią dobry sposób na zaaranżowanie pomieszczenia: dywany w różnych kolorach w tym samym pomieszczeniu mogą na przykład podzielić je na część dzienną i do pracy – bez zmniejszania wielkości pomieszczenia.

Zarejestruj się online w STRIETZ już teraz
Na dedykowanej stronie internetowej (www.strietz-leipzig.de) zainteresowane strony mogą uzyskać dalsze informacje i zarezerwować apartamenty STRIETZ. Nowe mieszkania w Leipzig-Stötteritz zostaną oddane do użytku na początku 2022 roku, a Wentzel Dr. zaczyna się we wrześniu. Zatrzymujemy cię też co tydzień Instagram I Facebook poinformowany o projekcie budowlanym.

No Comments

Post A Comment