Jak stworzyć swoją najlepszą kuchnię na świeżym powietrzu?

Jak stworzyć swoją najlepszą kuchnię na świeżym powietrzu?

Jak stworzyć swoją najlepszą kuchnię na świeżym powietrzu?

Stwórz piękną przestrzeń do gotowania na świeżym powietrzu, aby odpocząć i bawić się przez całe lato.

Kiedy zbliża się lato i temperatura zaczyna rosnąć, nikt nie chce spędzać czasu w domu i pocić się nad rozgrzanym piecem. Dzięki kuchni na świeżym powietrzu możesz w pełni wykorzystać te piękne, ciepłe noce, spędzając je z przyjaciółmi i rodziną.

Niezależnie od tego, czy masz do wydania tysiące, czy tylko kilkaset, stwórz własną kuchnię na świeżym powietrzu i ciesz się wszystkim, co ma do zaoferowania.

Ulepsz swój grill

Zardzewiały, zakurzony grill nie zachęca do długich wieczorów na świeżym powietrzu. Ulepsz swój grill na świeżym powietrzu i dbaj o niego przez cały rok, aby uzyskać wyjątkowe gotowanie na świeżym powietrzu. Standardowy grill kosztuje od 150 do 300 USD, a grille premium na świeżym powietrzu mogą kosztować 1500 USD.

Zanim kupisz największy i najlepszy grill, zastanów się, jak będziesz go używać. Czy nakarmisz całą drużynę piłkarską? A może upiec steki na romantyczną kolację we dwoje? Poszukaj grilla z funkcjami, z których faktycznie będziesz korzystać, a nie tylko z najnowszymi trendami.

Ulepsz swoje siedzenia

Jeśli Twoje podstawy są na najwyższym poziomie, powinieneś również ulepszyć meble ogrodowe i siedzenia. Jeśli planujesz często jeść na świeżym powietrzu, zainwestuj w odpowiedni stół i krzesła. Zjedzenie wykwintnej kolacji na kolanach dewaluuje luksusowe doświadczenie.

Jeśli szukasz bardziej wszechstronnych elementów, eleganckie, nowoczesne opcje dobrze pasują do większości zewnętrznych zestawów kuchennych. Spodziewaj się, że wydasz sporą część portfela na wysokiej jakości meble, ale pamiętaj: przy odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji mogą one służyć tak długo, jak wysokiej jakości meble. Upewnij się, że masz plan poza sezonem, niezależnie od tego, czy wnosisz meble ogrodowe do domu, czy też bezpiecznie je przykrywasz, aby chronić je przed żywiołami.

Dodaj dodatki

Chcesz basen przygotowawczy? lodówka na wino? maszyna do lodu? Wbudowany palacz? Masz to. Jeśli chodzi o niestandardowe dodatki, niebo jest granicą – a raczej limitem jest Twój budżet. Zastanów się dokładnie nad swoją przestrzenią przed sporządzeniem listy życzeń.

Pełnoprawna kuchnia szefa kuchni może nie pasować do twojego podwórka, ale ładna lodówka na wino i dodatkowa przestrzeń na blacie to właśnie to, czego potrzebujesz, aby przenieść swoją kuchnię na świeżym powietrzu na wyższy poziom.

Niektóre funkcje wymagają instalacji lub rozbudowy mediów (np. wody lub prądu). Nie zapomnij więc o przenośnych dodatkach, takich jak wózek barowy – który dodaje klasy bez żadnych problemów.

Rozgość się

Zastanów się, w jaki sposób zapewniasz udogodnienia, które sprawiają, że przebywanie na świeżym powietrzu jest przyjemne, takie jak: B. Cień, ciepło (jeśli korzystasz z przestrzeni przez cały rok) i może nawet kilka dodatków, takich jak telewizor lub sprzęt audio.

Umieszczenie siedzeń blisko domu pozwala na skorzystanie z werandy lub markizy. W przeciwnym razie konstrukcje takie jak pokryta światłem pergola zapewniają cień w ciągu dnia, światło w nocy i cały czas atmosferę.

Jeśli masz pokój, dodanie kominka pozwala na dłuższy sezon rozrywkowy. W końcu kuchnie zewnętrzne nie muszą być przeznaczone tylko na lato.

Jeśli chcesz trochę komfortu w pomieszczeniu, jednocześnie ciesząc się piękną oazą na świeżym powietrzu, telewizor i muzykę można podłączyć na zewnątrz – chociaż może to być drogie. Głośniki Bluetooth lub przenośne, projektor i duża płachta, a nawet zabytkowe radio to bardziej przystępne opcje dla tych, którzy chcą dodać trochę zabawy do swojej przestrzeni na zewnątrz.

Zastosuj swój własny styl

Stwórz kuchnię zewnętrzną, która pasuje do Twojego stylu i gustu. Jeśli pracujesz z istniejącą przestrzenią, pamiętaj, aby pożyczyć styl i podkreślić elementy, takie jak ciemne drewno, kamień i klasyczne kolumny.

Jeśli zaczynasz od zera, spójrz na projekt swojego wnętrza i zobacz, jakie funkcje lubisz. Następnie rozważ włączenie tych schematów kolorów, stylów projektowania, a nawet kształtów mebli do swojej kuchni na świeżym powietrzu.

Chociaż nie możesz się pomylić podczas projektowania przestrzeni na zewnątrz, rozważ projekty i kolory, które są uniwersalne, aby nie ograniczać się, jeśli zdecydujesz się pomieszać w przyszłości.

uczyń to swoim

Twoja kuchnia na świeżym powietrzu powinna być wygodnym, relaksującym miejscem do rozmów lub relaksu po długim dniu pracy. Zrób ucieczkę, która działa dla Ciebie.

Planując kuchnię na świeżym powietrzu, pamiętaj, aby dodać trochę luksusowego lub dwa przedmioty, które sprawią, że będziesz cieszyć się swoją przestrzenią. Mogą być tak małe, jak rozrzucone po całym pomieszczeniu ładne podgrzewacze, lub tak duże, jak piec do pizzy opalany drewnem.

Związane z:

  • 13 prostych kroków, aby przygotować dom na najlepsze lato w historii
  • Co robić i czego nie robić w przypadku letniego krajobrazu
  • 9 basenów gotowych na lato do marzeń

Pierwotnie opublikowany w czerwcu 2016 r.

No Comments

Post A Comment