Jak urządzić idealną imprezę rzeźbienia w dyni?

Jak urządzić idealną imprezę rzeźbienia w dyni?

Jak urządzić idealną imprezę rzeźbienia w dyni?

Zbierz trochę dyń i zaproś swoje ulubione wiedźmy i upiory na trochę Halloweenowej zabawy.

Nic tak nie przypomina Halloween jak rzeźbione dynie, świąteczne smakołyki i zabawne kostiumy. Wypróbuj te wskazówki, aby urządzić idealną imprezę rzeźbienia w dyni ze wszystkimi znajomymi.

1. Stwórz swobodną atmosferę

Idź na podwórko, ustaw kilka długich składanych stołów z obrusami i niech jesienna atmosfera stanie się Twoją ozdobą. Odtwórz muzykę, aby rozpocząć imprezę.

2. Przygotuj bufet samoobsługowy

Nie martw się o podanie pełnego posiłku, który wymaga dużo pracy. Zamiast tego przygotuj samoobsługowy bufet z wystarczającą ilością smakołyków na wieczór, aby utrzymać imprezę. Pomyśl o kilku prostych pikantnych daniach, dodaj zabawne i świąteczne słodycze – masz to pod opieką. Dodaj stanowisko do napojów z kilkoma opcjami w dozownikach. Oznacz je, ustaw stos kieliszków i pozwól swoim gościom cieszyć się.

Shutterstock_328084430

3. Ustaw stacje carvingowe

Skonfiguruj prostą, ale uporządkowaną stację do rzeźbienia, aby Twoi goście mogli cieszyć się głównym wydarzeniem. Zaopatrz się w stół z wyborem szablonów do rzeźbienia dla tych, którzy chcą czegoś innego niż tradycyjna twarz typu jack-o-lantern. Nie zapomnij o taśmie — musisz trzymać szablony na miejscu podczas rzeźbienia.

Shutterstock_225804526

Umieść urocze wiaderka na innych stołach, aby goście mogli zgarnąć pestki dyni i miąższ. Następnie ustaw mniejsze pojemniki na przybory do rzeźbienia. Wystarczy dodać dynie i masz wszystko, czego potrzebują Twoi goście.

4. Zorganizuj konkurs rzeźbienia

Czym byłoby rzeźbienie w dyni bez odrobiny przyjacielskiej rywalizacji? Przygotuj kilku sędziów i różne nagrody na wydarzenie. Myśl nieszablonowo z nagrodami i wykraczaj poza „Najlepszą dynię”. Myśl w kategoriach „najbardziej kreatywnych”, „najbardziej żądnych przygód”, „najstraszniejszych” i tak dalej.

5. Świętuj wieczór

Cała ta ciężka praca powinna być udokumentowana! Pamiętaj, aby pod koniec wieczoru złożyć rzeźbione arcydzieła na grupowe zdjęcie, a później nie zapomnij podzielić się zdjęciami z imprezy ze swoimi gośćmi.

Shutterstock_219009244

Rozwal dynie, nakryj stoły i podkręć muzykę na najlepszą imprezę rzeźbienia dyni w okolicy.

Potrzebujesz więcej inspiracji? Obejrzyj nasz samouczek wideo, aby dowiedzieć się, jak sprawić, by Twój pokój stał się straszny w mgnieniu oka.

Związane z:

  • Wyostrz swoje umiejętności rzeźbienia w dyni z profesjonalistą
  • 5 wskazówek dotyczących Haute Halloween Decor
  • Ustaw bajeczny stół na jesień

Pierwotnie opublikowany w październiku 2016 r.

No Comments

Post A Comment