Jak zaplanować wieczór filmowy w plenerze

Jak zaplanować wieczór filmowy w plenerze

Jak zaplanować wieczór filmowy w plenerze

Zobacz gwiazdy na swoim własnym podwórku… to znaczy na dużym ekranie DIY.

W środku lata Twoje podwórko lub weranda jest siedzibą zarówno na rodzinne spotkania, jak i na randki. Połącz te dwa elementy i obejrzyj film na własnym ekranie filmowym, aby uzyskać najciekawszą atrakcję Staycation.

Prześcieradło lub obrus przypięte do ogrodzenia lub ściany odtwarza ekran projekcyjny, a domowy projektor sprawia, że ​​film staje się magią.

Stworzenie stacji z przekąskami z aromatyzowanym popcornem i tradycyjnymi cukierkami na stoisku z przekąskami zachwyci gości w każdym wieku.

IMG_1886 mały

Tworzenie domowego akcentu to piękny sposób na spersonalizowanie doświadczenia. Zbierz kilka typowych artykułów gospodarstwa domowego – płótno, taśmę malarską, farbę bezpieczną dla tkanin i wałek – i możesz zrobić niestandardową kołdrę, która wydaje się droga, ale kosztuje tylko kilka dolarów. Paski nadają morski wygląd, dzięki czemu narzuta może służyć jako koc plażowy lub narzut piknikowy.

IMG_1728 mały

Niezależnie od tego, czy wybierzesz akcję, komedię czy thriller, Twój wieczór filmowy na podwórku z pewnością będzie hitem.

Chcesz więcej wskazówek od Douglasa? oglądaj więcej Filmy rozrywkowe i projektowe dla domu.

Związane z:

  • Skonfiguruj swoje patio na najlepsze lato w historii
  • 9 pomysłów na niedrogi pobyt dla rodzin
  • Zorganizuj przyjęcie na świeżym powietrzu z plażową atmosferą

Pierwotnie opublikowany we wrześniu 2016 r.

No Comments

Post A Comment