Najnowsza aktualizacja Instagram Stories sprawiła, że ​​byliśmy na całym księżycu

Instagram stories 'tap to type' text overlay on iphone

Najnowsza aktualizacja Instagram Stories sprawiła, że ​​byliśmy na całym księżycu

Gigant mediów społecznościowych Instagram od jakiegoś czasu faworyzuje treści wideo i w końcu zaprezentował prostą funkcję, która pozwala usprawnić sposób, w jaki widzisz Stories.

Wcześniej historie były automatycznie cięte na 15-sekundowe klipy, co powodowało przerywane odtwarzanie i wymagało od widzów stukania w wiele klipów, aby przejść przez pojedynczą historię i znaleźć interesujące ich treści. Teraz historie poniżej 60 sekund jest odtwarzany w sposób ciągływ jednym filmie.

Twórcy krótkich treści mają teraz dwie opcje, jeśli chodzi o publikowanie 60-sekundowych filmów, ponieważ Instagram akceptuje tę długość, ponieważ zarówno historia, która znika po 24 godzinach, jak i rolka, która trafia do Twojego głównego kanału, jest zagnieżdżona. W przeciwieństwie do Stories, które są ograniczone do 60 sekund każda, Reels umożliwiają użytkownikom do 90 sekund treści wideo i przestrzeń dla użytkowników do interakcji z publicznymi komentarzami, polubieniami i udostępnieniami.

Te zmiany wydają się być naturalnym postępem, ponieważ Instagram kontynuuje wyścig z mega-gigantem TikTok. Instagram zrobił inne notatki do potęgi mediów społecznościowych, takie jak: B. Umożliwienie odtwarzania pełnoekranowego dla rolek. Kolejna zmiana na Instagramie wynika ze sposobu, w jaki aplikacja zaczęła faworyzować treści polecane przez analityków, zamiast wyświetlać użytkownikom tylko najnowsze posty obserwowanych przez nich osób.

Reklama. Przewiń, aby przeczytać więcej.

W październiku 2021 r. Instagram zrezygnował z IGTV, co pozwoliło użytkownikom przesłać do 1 godziny treści wideo, aby pomieścić wszystkie treści poniżej 15 minut jako rolkę. Wygląda na to, że Instagram zwraca uwagę na to, jak użytkownicy wyszukują filmy i wchodzą w interakcję z treściami, jednocześnie jeszcze bardziej upraszczając wrażenia użytkownika.

Instagram został stworzony jako interaktywna aplikacja do udostępniania zdjęć, ale szybko ewoluował w celu priorytetowego traktowania treści wideo, a teraz firma jasno dała do zrozumienia, że ​​będzie kontynuować tę ścieżkę, dostosowując interfejs i śledząc sposób, w jaki użytkownicy śledzą interakcję z treścią.

No Comments

Post A Comment