Nektar próbuje zautomatyzować czasochłonne CRM-y

Nektar CRM on laptop

Nektar próbuje zautomatyzować czasochłonne CRM-y

Narzędzia do zarządzania relacjami z klientami (CRM) są używane przez wiele firm dystrybucyjnych do przechowywania informacji o klientach, składania zamówień, śledzenia przesyłek i nie tylko. Odkąd pandemia Covid-19 spowodowała, że ​​od marca 2020 r. pracownicy wszystkich branż muszą pracować z domu, te produkty przydały się. Jako osoba, która wcześniej pracowała w różnych call center i przez wiele miesięcy była szkolona z tych narzędzi, miałam wgląd w to, jak działają CRM-y. lub nie działa z pierwszej ręki.

Typowa rozmowa dokumentowana w CRM z perspektywy przedstawiciela obsługi klienta obejmuje: logowanie do kilku różnych systemów, pamiętanie o ustawieniu swojego statusu, odebranie telefonu, wprowadzenie informacji o kliencie do systemu w celu odnalezienia jego konta, rozwiązywanie problemów, jeśli nieuchronnie przegapisz jakiś szczegół, dostęp do konta i dopiero wtedy możesz zacząć dokumentować rozmowę i pomóc klientowi w tym, czego potrzebuje. Nie wspominając już o trudnościach z wprowadzaniem notatek w czasie rzeczywistym, składaniem zamówień, kontaktowaniem się z różnymi działami, sprawdzaniem dat i dokumentowaniem tego wszystkiego.

„To, co nie zostało zapisane, nigdy się nie wydarzyło” jest częstym tematem w tych firmach, co powoduje większą presję na pracowników, aby zwracali uwagę na każdy szczegół. Łatwo zauważyć, jak to stresuje agenta, zajmuje więcej czasu i prowadzi do dłuższego czasu interakcji i frustracji klienta. Kiedy w końcu skończysz pomagać klientowi, a on nie będzie rozmawiał przez telefon, możesz zrobić to wszystko od nowa, kilka razy dziennie.

Musi być lepszy sposób, prawda? Tak uważał Abhijeet Vijayvergiya, twórca nektaru produktu.

Po zaobserwowaniu, jak pracownicy starali się wprowadzać wszystkie dane użytkowników w czasie rzeczywistym i ostatecznie rezygnują z wprowadzania wszystkich informacji do CRM, zdał sobie sprawę, że powoduje to więcej problemów zarówno w wydajności, jak i gromadzeniu danych. Ważne dane użytkownika zostałyby utracone w różnych częściach systemu, utrudniając wykonywanie zadań zespołom ds. przychodów.

Nektar jest do tego stworzony stale skanuj swoje narzędzie CRM, zidentyfikować luki w danych. Następnie może automatycznie wypełnić je informacjami z innych narzędzi, co skutkuje wyższą produktywnością, większą liczbą zamkniętych sprzedaży i mniejszym stresem dla pracowników i klientów. Co więcej, wszystko to odbywa się bez dodatkowej pracy ze strony pracownika i bez kodowania.

Jeśli chcesz szczęśliwszych pracowników, zwiększonej produktywności, większej liczby zamkniętych transakcji, lepszego wglądu i bardziej przewidywalnego systemu zarządzania relacjami z klientami, spójrz na Nektar.

No Comments

Post A Comment