Pomysły na przechowywanie w każdym pomieszczeniu

Kornmeyer White Kitchen Island

Pomysły na przechowywanie w każdym pomieszczeniu

Pomysły na przechowywanie w każdym pomieszczeniu

Pomysły na umeblowanie dodatkowego miejsca do przechowywania w Twoim domu

Jeśli jest coś, z czego większość ludzi może korzystać więcej, to jest to miejsce do przechowywania. Na szczęście, niezależnie od tego, czy mieszkasz w studiu, czy potrzebujesz zmaksymalizować dom rodzinny, istnieje rozwiązanie do przechowywania na każdą potrzebę. Sprawdź te sugestie dotyczące przechowywania dla każdego pomieszczenia w domu:

Wejście

Niezależnie od tego, czy masz określone wejście, czy drzwi, które otwierają się prosto do salonu, przestrzeń w pobliżu drzwi wejściowych może łatwo zostać zagracona bałaganem butów, torebek, płaszczy i plecaków. Dodanie kilku niedrogich elementów może kontrolować bałagan, jednocześnie dodając stylową funkcjonalność do Twojego domu.

ławka do przechowywania

Zastanów się nad ustawieniem ławki do przechowywania przy ścianie, aby stworzyć miejsce do siedzenia podczas zdejmowania butów lub odkładania przedmiotów, których nie chcesz zapomnieć o zabraniu ze sobą. Wiele z nich ma wbudowane przegródki, szuflady lub półki, które zapewniają określoną przestrzeń na różne przedmioty. Inne obejmują składaną poduszkę do siedzenia, idealną do przechowywania rzeczy, których nie chcesz widzieć.

drewno ławki do przechowywania dobrze trzyma się w miejscach o dużym natężeniu ruchu i zwykle ma schowki pod siedzeniem lub składane górne siedzenie.

szafki akcentujące

szafki akcentujące kredens są również dobrym wyborem dla tego obszaru o dużym natężeniu ruchu. Wykorzystaj szuflady do bezpiecznego przechowywania portfeli i kluczy, a szafki do przechowywania większych akcesoriów. Jeśli drzwi wejściowe otwierają się na salon, rozważ dodanie jednego półka na książki lub przegrody do pokoju, aby zdefiniować przestrzeń i dodać dodatkowe miejsce do przechowywania.

szafki akcentujące często mają stosunkowo niewielką powierzchnię i mogą być używane w całym domu, aby dodać dodatkowe miejsce do przechowywania tu i tam. korytarze, wejścia, Zakątki, salony, pokoje rodzinne to prawdopodobnie miejsca, w których można dodać trochę stylu i miejsca do przechowywania za pomocą szafki akcentującej. Szafki te są dostępne z drzwiami na zawiasach lub z szufladami (często nazywane skrzyniami akcentowymi). Te żywe elementy zostały zaprojektowane tak, aby dodać odrobinę koloru lub niepowtarzalnego projektu do Twojej przestrzeni, kontrastując lub uzupełniając, a nie koordynując i łącząc z innymi meblami.

Niektóre szafki mają przeszklone witryny przeznaczone do ekspozycji przedmiotów, inne mają solidne panele i są doskonałym miejscem do wygodnego przechowywania artykułów gospodarstwa domowego. Niektóre szafki akcentujące są przeznaczone do użytku w łazience i garderobie, gdzie są doskonałym miejscem na przechowywanie dodatkowych ręczników kąpielowych i przyborów toaletowych pod ręką.

salon

Jako główne miejsce spotkań w domu, nic dziwnego, że salon może szybko stać się mylące. Miej wszystko pod kontrolą, wybierając przedmioty, które spełniają podwójną funkcję.

Konsola telewizyjna

Na przykład wybierz stylowy Konsola telewizyjna lub meblościanka który nie tylko porządkuje Twój telewizor i elementy multimedialne, ale także zapewnia dodatkowe szafki lub półki na zabawki, gry czy przybory szkolne. Podstawka pod telewizor lub centrum rozrywki to również idealne miejsce do przechowywania komponentów elektronicznych, ukrywania przewodów i kabli oraz organizowania akcesoriów i multimediów, takich jak płyty DVD, Blue Rays i gry wideo. Wiele z nich oferuje mnóstwo dodatkowej przestrzeni w szafce lub szufladzie do przechowywania dodatkowych przedmiotów.

Większe centra rozrywki zapewniają przestrzeń ekspozycyjną na elementy dekoracyjne.

Większe centra rozrywki zapewniają przestrzeń ekspozycyjną na elementy dekoracyjne.

stołek obozowy

Świetnie nadaje się do salonu, pokoju zabaw lub domowego biura, a stołek do przechowywania oferuje nie tylko dodatkowe miejsca do siedzenia i miejsce na kopnięcie pięt, ale także dużo miejsca na przechowywanie przedmiotów. Stylowy Otomana koktajlowa z wbudowanym schowkiem to potrójne zagrożenie: umieść na nim tacę, aby użyć jej zamiast stolika do kawy, przechowuj na niej rzeczy i używaj jej jako dodatkowego miejsca do siedzenia, gdy masz pełny dom.

Nawet Twoje miejsce do siedzenia może być wszechstronne: wybierz jedno sofa, fotelik lub skaleczenie ze zintegrowaną konsolą do przechowywania lub wybierz jedną podkład stworzyć natychmiastowy pokój gościnny.

Przechowywanie Stoliki Kawowe

W salonie lub pokoju rodzinnym Twój stolik kawowy zapewnia środki do przechowywania. Poszukaj stolików do przechowywania z półkami i szufladami, które pomogą Ci przechowywać małe bibeloty w Twoim mieszkaniu. Jeśli masz większe przedmioty do przechowywania, poszukaj skrzyni lub dużego kosza z pokrywką, która może służyć jako stolik kawowy. Mają one tę zaletę, że przechowują większe przedmioty, ale pamiętaj, że za każdym razem, gdy chcesz uzyskać dostęp do przedmiotów w środku, będziesz musiał usunąć wszystko z góry.

Stoliki kawowe z miejscem do przechowywania

Poszukaj więcej miejsca do przechowywania w pokoju rodzinnym stoliki do kawy które oferują miejsce do przechowywania. Aby rozszerzyć wybór rozmiarów i stylów, sprawdź opcje kredensów i bufetów, wiele z nich nie ma określonego wyglądu jadalni i może być równie łatwo używane w salonie. Wszystko to będzie doskonałym sposobem na kontrolowanie bałaganu w pokoju rodzinnym.

Regały – przegrody pokojowe

Chociaż otwarte półki nie pomagają ukryć twoich rzeczy, półki na książki a przegrody do pokoju mogą zapewnić miejsca, w których z dumą wyeksponujesz swoje ciekawostki i przedmioty kolekcjonerskie. Ich zastosowanie można rozszerzyć o ozdobne kosze do przechowywania i pudełka na półkach do przechowywania drobnych przedmiotów gospodarstwa domowego, którymi nie chcesz się pokazywać.

jadalnia

Wiele osób o tym nie myśli jadalnia jako doskonałe źródło przechowywania. Jednak dzięki kilku inteligentnym wyborom zdziwisz się, ile miejsca do przechowywania zmieścisz w swojej jadalni.

Serwery bufetowe / kredensy / szafki

Serwery, bufety, kredensy, porcelanowe szafki i ciekawostki zapewniają dużo miejsca do przechowywania posiłków. Wiele z nich oferuje udogodnienia charakterystyczne dla jadalni, takie jak: B. Tace na sztućce wyłożone filcem, oświetlone miejsce na delikatną porcelanę i szuflady do przechowywania obrusów i podkładek. Niektóre mają nawet wbudowaną pamięć stołową.

W jadalni bufety i kredensy nie tylko powiększają powierzchnię serwowania dużych uroczystych posiłków, ale zapewniają również dużo miejsca do przechowywania i przechowywania różnorodnych artykułów jadalnych, w tym tac, waz, naczyń kryształowych, porcelany, a nawet naczyń codziennego użytku. Jeśli nie potrzebujesz miejsca do serwowania i wolisz wyeksponować bardziej przyciągające wzrok przedmioty, a chińska szafa spełni Twoje potrzeby.

Aby uzyskać mniejszy kawałek, sprawdź opcje od wózek barowy, serwer, oraz szafki na wino lub suszarki. Są one zazwyczaj znacznie mniejsze niż kredensy i mają dedykowane przegródki na wino i alkohole, a często także stojaki do przechowywania kieliszków na nóżkach.

Stół do jadalni z miejscem do przechowywania

Jeśli nie masz miejsca w jadalni na dodatkowy kawałek, rozważ jeden stół obiadowy ze schowkiem zintegrowanym z podstawą. Dostępne w obu regularny oraz wysokość licznika Opcje, niektóre stoły obejmują szafki do przechowywania, szuflady, a nawet przechowywanie butelek wina.

sypialnia

Przy wyborze domu dla wielu osób głównym kryterium jest wielkość szafy. Podczas gdy duże szafy są fajną funkcją, małe szafy nie muszą być łamaczem transakcji. Dzięki wielu stylowym opcjom przechowywania sypialniaznajdź miejsce na wszystkie swoje rzeczy, bez względu na rozmiar szafy, z którą pracujesz. kredensy oraz skrzynie zapewniają mnóstwo szuflad na złożone ubrania, a szafy i komody umożliwiają wieszanie. Niektóre elementy są nawet wyposażone w przydatne funkcje, takie jak tace na biżuterię lub szuflady wyłożone filcem.

Wyściełane ławki do przechowywania

Tapicerowane ławki do przechowywania sprawdzają się w salonach i biura domowe, oferuje wyściełane siedzenia, które mogą być wygodne podczas dłuższego pobytu, a jednocześnie zapewniają miejsce na przechowywanie niezbędnych rzeczy. W nogach sypialni można wykorzystać ławkę do przechowywania łóżko a nawet zamiast deski do biegania. Niektóre ławki są wyposażone w wysuwane, ukryte przegródki; inni się otwierają. W sypialni dobrze sprawdzają się drewniane lub skórzane ławki do przechowywania.

łóżka polowe

Jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do przechowywania w sypialni, rozważ jedno łóżko polowe. Zamiast przechowywać rzeczy pod łóżkiem za narzutą łóżka, istnieje wiele opcji przechowywania łóżka. królowa oraz król Łóżka z szufladami pod łóżkiem zapewniają wygodny, bezpyłowy sposób przechowywania przedmiotów poza sezonem. Dodatkowo niektóre zagłówki Zapewnij przegródki, półki i szuflady do przechowywania przydatnych przedmiotów obok łóżka.

Łóżka dziecięce z miejscem do przechowywania

W Twoim żłobek, istnieje wiele opcji dodatkowej przestrzeni dyskowej. Niezależnie od tego, czy wybierzesz jeden? łóżko z regałem do przechowywania zagłówka i wózka pod spodem lub Łóżka piętrowe z wbudowaną pamięcią Schody, skrzynialub regał na książki, istnieje wiele konfiguracji optymalizujących przestrzeń do przechowywania w pokoju dziecięcym.

Pokój zabaw

Każdy, kto ma dzieci, wie, że przychodzą z wieloma rzeczami. Niezależnie od tego, czy masz wydzielony pokój zabaw, czy wspólny salon, kilka wszechstronnych pomysłów na przechowywanie sprawi, że zabawki Twojego dziecka będą schludne i uporządkowane w dowolnej przestrzeni.

półki na książki

Dobry półka na książki to obowiązkowa pozycja w każdym pokoju zabaw czy pokoju dziecięcym. Dodaj kilka kolorowych pojemników do przechowywania o różnych rozmiarach, aby przechowywać mniejsze przedmioty i eksponować większe zabawki bezpośrednio na półce.

stoły do ​​gry

Wybierz stół do gry Jest to odpowiedni rozmiar dla projektów artystycznych i rzemiosła. Wiele z nich ma szuflady do przechowywania zapasów, półki lub blaty wbudowane w podstawę stołu.

łóżka

Jeśli potrzebujesz więcej miejsca w pokoju dziecięcym, rozważ: łóżko wysuwane; Wiele szuflad jest wyposażonych w wyjmowane przegrody, które tworzą jedną dużą, zorganizowaną szufladę do przechowywania bez zajmowania dodatkowej powierzchni podłogi. bliźniak oraz Pełnowymiarowe łóżka regałowe to kolejna świetna opcja przechowywania w sypialni.

No Comments

Post A Comment