Praktyki w firmie Wentzel Dr.: Twoje wejście w życie zawodowe

Praktyki w firmie Wentzel Dr.: Twoje wejście w życie zawodowe

Praktyki w firmie Wentzel Dr.: Twoje wejście w życie zawodowe

Około 250 osób pracuje w firmie Wentzel Dr. – i jest ich coraz więcej. Możliwość zaangażowania się w ekscytujące życie zawodowe Wentzela Dr. na początek to praktyka jako agent nieruchomości.

Wszechstronna edukacja
Zadania w tej pracy są różnorodne. To zawiera

  • Zarządzanie nieruchomościami dla klientów prywatnych i instytucjonalnych,
  • sprzedaż i wynajem nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych,
  • rachunkowość
  • a także utrzymanie i modernizację mieszkań.

Dzięki tak szerokiemu podziałowi zadań, stażyści w Wentzel Dr. znają wiele różnych dziedzin branży nieruchomości i przechodzą szczególnie zróżnicowane praktyki.

Na co dzień praca jako praktykant
Ponieważ zadania są tak kolorowe, dni pracy są zawsze inne. To, kiedy się rozpoczną i zakończą, zależy od działów, przez które przechodzą stażyści w trakcie praktyki. Czasami dzień trwa od 7:00 do 16:00, czasami od 9:00 do 18:00. Ale przerwa obiadowa jest ustalona: spędzają razem około 15 stażystów rocznie, co pozwala im się poznać i wymienić pomysłami.

Ważna część firmy
dr Wentzela postrzega swoich stażystów jako ważnych członków firmy. Przyszli urzędnicy ds. nieruchomości nie tylko zaglądają przez ramię swoim wyszkolonym kolegom. Aktywnie pomagają sobie i kształtują firmę – często już po przyjęciu, nawet po ukończeniu szkolenia. Nie są pozostawieni samym sobie: stażyści w firmie Wentzel Dr. zawsze znajdują otwarte ucho i są pod opieką profesjonalnych trenerów.

I teraz? Stosować!
Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem jako agent nieruchomości w firmie Wentzel Dr. następnym krokiem jest Twoja aplikacja. Szkolenia rozpoczynają się w lutym lub sierpniu i nie obowiązuje termin składania wniosków.

Aby uzyskać kompletną aplikację do Wentzela Dr. przynależeć

  • twój list motywacyjny,
  • twoje CV,
  • Dyplom ukończenia szkoły średniej (jeśli już go posiadasz),
  • oraz świadectwa ukończenia szkoły średniej.

Aby przesłać dokumenty, po prostu kliknij praktykę w sekcji „Praca”, a zostaniesz przekierowany do naszego portalu aplikacyjnego. Czekamy na Twoją aplikację!

Więcej informacji o szkoleniu i pracy w Wentzel Dr. Zainteresowane osoby mogą je znaleźć na naszej stronie kariery.

No Comments

Post A Comment