Przedstawia się STRIETZ w Lipsku

Przedstawia się STRIETZ w Lipsku

Przedstawia się STRIETZ w Lipsku

W sercu lipskiej dzielnicy Stötteritz powstaje 112 nowych mieszkań – powstaje STRIETZ! W ciągu najbliższych kilku miesięcy chcielibyśmy bardziej szczegółowo przedstawić projekt budowy i dzielnicę z cotygodniowymi wpisami.

112 mieszkań do wynajęcia dla wszystkich potrzeb
Nazwa STRIETZ wywodzi się z języka ojczystego, ponieważ tak nazywa się dzielnica Stötteritz w Lipsku. Sześć budynków składających się na kompleks powstaje na 3564 metrach kwadratowych wzdłuż Ferdinand-Jost-Strasse, Breslauer Strasse i Holzhäuser Strasse. Do wynajęcia jest 112 mieszkań STRIETZ. Powierzchnie mieszkalne wahają się od 29 do 108 metrów kwadratowych, aby zaspokoić potrzeby zarówno osób samotnych, jak i rodzin.

Balkon lub taras do każdego mieszkania
Każdy apartament STRIETZ posiada balkon lub taras, który łączy się z ogrodem na parterze. Na zielonym dziedzińcu znajdują się miejsca do siedzenia, parking dla rowerów i place zabaw dla dzieci. Trzyhektarowy park Güntza jest łatwo dostępny i zachęca do spacerów, a niedaleko znajduje się pomnik Bitwy Narodów i południowo-wschodnia letnia pływalnia.

Będziemy Cię informować na bieżąco
Projekt budowy STRIETZ w Leipzig-Stötteritz został opracowany przez Kondor Wessels Berlin GmbH, a Gregor Fuchsbauer zajął się planowaniem projektu. Nowe mieszkania zostaną oddane do użytku na początku 2022 roku, a Wentzel Dr. zaczyna się we wrześniu. Do tego czasu będziemy informować Cię co tydzień na temat projektu budowlanego Instagram I Facebook Aktualny.

Czekają tam na Ciebie następujące tematy:

• Wiadomości o projekcie budowlanym
• Aktualne informacje dotyczące marketingu apartamentów prowadzonego przez firmę Wentzel Dr.
• Wskazówki i informacje o dzielnicy Stötteritz w Lipsku
• Żywe trendy i idee

Zarejestruj się online już teraz
Zespół sprzedaży firmy Wentzel Dr. nie może się doczekać rozpoczęcia sprzedaży STRIETZ. Na specjalnie ustawionym Strona domowa www.strietz-leipzig.de Zainteresowane strony mogą uzyskać więcej informacji i zarejestrować się w apartamentach STRIETZ.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące STRIETZ oraz życia i wynajmu w Lipsku, pracownicy Leipzig Wentzel Dr. DOMY dostępne. Zapraszamy do kontaktu!

No Comments

Post A Comment