Rodzinne pokoje rodzinne

Family Friendly Family Room

Rodzinne pokoje rodzinne

Rodzinne pokoje rodzinne

Salony, które działają dla dzieci i zwierząt
Dawno minęły czasy, kiedy formalny salon był tematem tabu dla połowy gospodarstwa domowego.  Dziś cała rodzina mieszka w każdym pokoju w domu.

Dawno minęły czasy, kiedy formalny salon był tematem tabu dla połowy gospodarstwa domowego. Dziś cała rodzina mieszka w każdym pokoju w domu.

Przyglądając się strategicznie meblom do salonu, możesz łatwo upewnić się, że są one tak przyjazne dla rodziny, jak stylowe i wygodne. Oto niektóre z naszych najpopularniejszych i najbardziej praktycznych wskazówek:

Miejsca dla wszystkich

Potrzebujesz pomieścić tłum? Wyszukaj sekcję. Dzięki wielu opcjom konfiguracji te pojemne sofy zapewnią Twojej rodzinie miejsce do siedzenia, którego potrzebują, aby zebrać się na wieczór filmowy lub przytulić się do opowiadania historii.

Mnóstwo opcji, które pasują do pokoju zabaw, zapewnią dzieciom komfort również w salonie.

Zastanów się nad małymi krzesłami, które pasują do Twoich dzieci, lub stołkami i podnóżkami, które oferują przytulne siedzenia blisko podłogi. Kilka dodatkowych przewymiarowanych poduszka podłogowa przyda się, jeśli twój gang lubi spędzać czas razem na podłodze.

Wygodne legowisko lub sofa to dobry wybór, jeśli masz futrzanego przyjaciela, który lubi się zwijać lub rozciągać.

Trwałe, przyjazne rodzinie dywany

W przypadku ruchliwych salonów, które przypominają arterię, wiele rodzin znajduje tę? Dywan wewnętrzny/zewnętrzny oferują doskonały kompromis, który oferuje styl, miękkość i trwałość. Rodziny spędzają dużo czasu na ziemi, a miękka powierzchnia do lądowania jest koniecznością.

Wiele dywanów do użytku wewnątrz/na zewnątrz ma wygląd, który nigdy nie zdradziłby ich solidności. Łatwo się wycierają. A jeśli odkurzanie lub czyszczenie punktowe nie wystarczy, spróbuj wyjąć go z tyłu i spłukać.

pokój do zabawy

Zrób trochę miejsca na rodzinne zabawy i gry. Duże stoliki kawowe świetnie nadają się do gier planszowych, kart, puzzli czy torów kolejowych. Wyściełane, duże stołki koktajlowe to kolejny świetny wybór. A jeśli możesz się nim huśtać, wybierz schowek.

sztuka codzienna

Wszyscy wiemy, że sztuka i dekoracje dodają Twojemu pokojowi zainteresowania, osobowości i koloru. Rodziny często lubią personalizować swój salon za pomocą kolekcji zdjęć lub portretów swoich dzieci. Czasami twoje dzieci wymyślą bajeczną abstrakcyjną sztukę, którą można oprawić i powiesić na ścianach. Daj więc swoim maluchom pędzelek i kitel i pozwól im pokierować swoim wewnętrznym artystą. Każdy kocha przestrzeń, której czuje się częścią. I nie ma nic bardziej osobistego niż to.

Przechowywanie, przechowywanie i więcej miejsca do przechowywania

Z domem pełnym dzieci przychodzi dom pełen rzeczy. Liczba zabawek, gier i akcesoriów jest nieograniczona. Poszukaj przedmiotów akcentujących z szufladami, koszami lub koszami, aby mieć miejsce do przechowywania rzeczy.

Postaw na żywy wygląd

Wybierz stoły i szafki, które mają zniszczone lub wyblakłe wykończenie. Mają już kilka ukierunkowanych nacięć i odprysków – nowe wgniecenia nie będą tak zauważalne.

Zachowaj trochę otwartej przestrzeni na ziemi

Nie zaśmiecaj swojego pokoju meblami. Zostaw trochę miejsca. Nie tylko daje Ci przestrzeń do łatwego wyciągania się, zabawy i poruszania się po pokoju, ale dzieci potrzebują także przestrzeni, aby ich umysły mogły szaleć i tworzyć, podczas gdy ich ciała się poruszają. Dodatkowa powierzchnia podłogi zachęca do aktywnej zabawy, ruchu, tańca, a nawet pokazów.

Stworzenie salonu odpowiedniego dla dzieci i zwierząt może dać ci pozwolenie na trochę zabawy i nie brać zbyt poważnie swojego wystroju. Łatwo jest stworzyć przestrzeń, w której każdy członek rodziny poczuje się komfortowo i mile widziany. To idealny sposób na stworzenie przestrzeni, która stanie się tłem dla trwałych rodzinnych wspomnień.

No Comments

Post A Comment