Skup nieruchomości za gotówkę

esus nieruchomosci 2020

Skup nieruchomości za gotówkę

Skup nieruchomości za gotówkę

esus nieruchomosci 2020

Skup nieruchomości Warszawa 2020 lub też skup nieruchomości Kraków 2020 to bardzo ciekawa oferta dla Klientów, którzy utracili płynność finansową, posiadają nieruchomość, która od dawna nie znajduje kupca i jest obarczona wpisem komorniczym. Jeżeli macie Państwo okazję do inwestycji, ale brakuje na nią środków, skup odkupi tę nieruchomość za 70% jej wartości rynkowej. Czas, który jest potrzebny do podjęcia decyzji to zazwyczaj 24 godziny od konsultacji ze specjalistą. Dzięki temu uzyskacie Państwo środki niezbędne do spłaty zobowiązań lub podjęcia nowej inwestycji.

NA CZYM POLEGA PROCEDURA JEŚLI CHODZI O SKUP MIESZKAŃ?

Na początek należy skontaktować się ze skupem nieruchomości poprzez rozmowę telefoniczną lub formularz znajdujący się na stronie internetowej. W ten sposób możemy umówić się na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie. Aby cała procedura przebiegła szybko i bezproblemowo, należy przygotować pełną dokumentację mieszkania. Dzięki temu rzeczoznawca może przeprowadzić wycenę, która umożliwia przygotowanie ostatecznej oferty sprzedażowej. Następnie analityk dokona szybkiej wyceny, dzięki czemu skup mieszkań nie będzie wiązał się z dużą zwłoką czasową. Skup mieszkań za gotówkę finalizuje się poprzez wizytę u notariusza, a następnie wypłacamy gotówkę. Najczęściej biuro stara się podać taką cenę, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić szukaniem najlepszej oferty.

Po podpisaniu przedwstępnej umowy sprzedaży np. mieszkania Klienci otrzymują odpowiednią kwotę zadatku. Pozostała część należnej sumy pieniędzy wypłacana jest przelewem na osobisty rachunek bankowy sprzedającego, natychmiast po podpisaniu aktu notarialnego sprzedaży nieruchomości.

Cały proces związany z zakupem nieruchomości trwa zazwyczaj kilka dni. Firma działa szybko i profesjonalnie. W trosce o bezpieczeństwo Klientów dużą uwagę skupia na prawidłowym przebiegu uzupełnianych formalności, zwłaszcza pod kątem prawnym.

DLACZEGO WARTO KORZYSTAĆ ZE SKUPU NIERUCHOMOŚCI?

Bardzo ważne jest to, że skup nieruchomości Warszawa 2020 oraz skup nieruchomości Kraków 2020 działa na jasnych i atrakcyjnych warunkach umowy. Podjęcie decyzji o skorzystaniu z możliwości jakie ma do zaoferowania skup nieruchomości niesie ze sobą wiele korzyści. Jak wiadomo poszukiwanie kupca na własną rękę może od kilku miesięcy do roku czasu, a niekiedy nawet i dłużej.

Wybierając jednak opcję skupu nieruchomości czas ten skraca się zaledwie do kilku dni. Co więcej za odkupione mieszkanie lub działkę firma zawsze płaci od ręki gotówką.

Skup nieruchomości nie posiada gotowego cennika, ponieważ Klient, który zgłosi się do nas po pomoc traktowany jest w sposób indywidualny, co umożliwia mu uzyskanie jak najlepszej wyceny lokalu. 

No Comments

Post A Comment