Ta aplikacja do notatek dostosowuje się do Twojego procesu myślowego

relanote notes

Ta aplikacja do notatek dostosowuje się do Twojego procesu myślowego

Sporządzanie notatek to proces, który znacznie ewoluował, dopasowując się do poszczególnych osób, i pozostaje względnie statyczny w ogólnej realizacji. Może więc dziwić, że mówimy, że nowe podejście do robienia notatek zasługuje na twoją natychmiastową i pełną uwagę – ale tak jest.

relacjonować to nowy wpis w prawdopodobnie przesyconej kategorii aplikacji Notatnik. Dostępne są wszystkie funkcje, których można oczekiwać od minimalistycznej aplikacji do robienia notatek – szyfrowanie, udostępnianie notatek, bezpłatna wersja, dostęp do czterech głównych platform komputerowych i mobilnych – ale to, co czyni ją naprawdę interesującą, to jej hierarchiczny system organizacyjny.

Podobnie jak Slack, Relanote umożliwia oznaczanie innych notatek za pomocą symbolu @, a także klasyfikowanie notatek za pomocą zawartych w nich hashtagów. To bardzo prosty, ale skuteczny sposób organizowania, znajdowania i używania notatek bez konieczności kopiowania i wklejania, dzielenia widoku okna lub przesuwania w przód iw tył.

Po podświetleniu notatki w innej notatce możesz ją oddalić, aby zobaczyć, jak dwie (lub więcej) notatki są połączone na wizualnym „schemacie”, który pokazuje każdą z podświetlonych notatek w siatce. Możesz nawet filtrować różne tagi na wykresie, aby podczas wyszukiwania czegoś konkretnego pominąć nieistotne informacje.

Aplikacja posiada również opcję zapisywania plików i folderów, która pozwala „fizycznie” organizować notatki. „Wykorzystując moc obu metod, Relanote dostosowuje się do Twojego sposobu myślenia” — czytamy na stronie produktu Relanote.

Relanote przedstawia niektóre nadchodzące funkcje na swojej stronie internetowej, z których niektóre obejmują importowanie, eksportowanie, motywy i szablony notatek. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do tych funkcji, musisz uaktualnić do wersji Pro (4 USD miesięcznie) lub wersji Team (9 USD miesięcznie). Jednak Relanote wyjaśnia, że ​​podstawowa zasada ich aplikacji jest obecna w darmowej wersji — i to wystarczy, aby zacząć.

Aplikacja do robienia notatek, która dostosowuje się do konkretnego procesu pisania, organizowania i poprawiania, brzmi jak kradzież, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że podstawowa wersja jest bezpłatna i ma nieograniczone zastosowanie. Szczególnie jeśli jesteś wzrokowcem i szukasz nowego sposobu na zapisywanie informacji, Relanote jest wart twojego czasu.

No Comments

Post A Comment