TallyCal: Zaplanuj spotkania z ankietami, aby znaleźć najlepszą datę i godzinę

TallyCal on laptop with notebooks all over desk and glasses.

TallyCal: Zaplanuj spotkania z ankietami, aby znaleźć najlepszą datę i godzinę

Jeśli kiedykolwiek byłeś odpowiedzialny za planowanie wydarzeń grupowych, wiesz, że zebranie indywidualnych harmonogramów i znalezienie dokładnego czasu, który będzie odpowiedni dla wszystkich, może być zniechęcającym zadaniem. Jeśli nie będziesz ostrożny, będziesz przeglądać e-maile, SMS-y i wiadomości Slack, aby zebrać informacje potrzebne do stworzenia planu. W tym miejscu TallyCal ma nadzieję wkroczyć!

TallyCal pomaga ankietować uczestników, aby znaleźć najlepszy dzień i godzinę na zaplanowanie wydarzenia. Najlepszą rzeczą w TallyCal jest to, że jest darmowy i łatwy w użyciu, z interfejsem, z którym poradzą sobie nawet najbardziej obeznani z technologią ludzie.

Aby rozpocząć, odwiedź TallyCal.com i Nazwij swoje wydarzenie lub konferencję. Na następnym ekranie dodaj opis i podaj swojemu zespołowi wszelkie wymagane szczegóły. Jeśli wydarzenie jest wirtualne, istnieje nawet obszar, w którym można bezpośrednio połączyć się z wideokonferencją!

Następnie wybierz możliwe daty i godziny wydarzenia. Jeśli wybierzesz konkretną datę, poniżej pojawi się opcja ankiety, pozwalająca wybrać czas wydarzenia. Swoboda wyboru wielu dat i godzin z pewnością zadowoli użytkowników. Po wybraniu opcji planowania możesz wysłać ankietę e-mailem do uczestników za pomocą niestandardowego łącza i czekać na ich opinie.

Po stronie odbiorcy otrzymasz ankietę od TallyCal, która da ci szybki przegląd dostępnych dat i godzin. Istnieją 3 proste przyciski: tak, może i nie. Ty wybierasz ten, który najbardziej Ci odpowiada i wysyłasz odpowiedzi do ankietera. Zajmuje to tylko minutę bez żadnych problemów.

W miarę napływu odpowiedzi TallyCal umożliwia szybki wgląd w Twoją opinię i informuje, ile osób może uczestniczyć w danym dniu i godzinie. Masz wszystkie informacje potrzebne do podjęcia najbardziej świadomej decyzji podczas planowania wydarzenia.

Z niecierpliwością czekamy na TallyCal w akcji! Czy jest to narzędzie, do którego sięgniesz, planując kolejne wydarzenie lub spotkanie? Chętnie poznamy Twoje pomysły na to, jak TallyCal może działać w Twojej firmie!

No Comments

Post A Comment