TikTok to najlepsza platforma marketingowa do dotarcia do nowych klientów

Tiktok on iphone representing keystroke trackers

TikTok to najlepsza platforma marketingowa do dotarcia do nowych klientów

Miliard aktywnych użytkowników. W aplikacji codziennie oglądanych jest ponad miliard filmów. Jeśli potrzebujesz więcej powodów, aby być w pełni świadomym mocy reklamowej TikTok, czytaj dalej.

Myślałem, że TikTok to miejsce, w którym nastolatki mogą być głupie i uczyć się tańca. I to jest. Ale to więcej.

Moje pierwsze osobiste doświadczenie z platformą miało miejsce, gdy przyjaciel wysłał mi film – skończyło się na przewijaniu i oglądaniu filmów przez 30 minut zamiast pracy. Mimo to nie rozumiałem mocy TikTok, dopóki moja matka, która ma 70 lat, nie dołączyła do platformy.

Nagle zobaczyłem platformę o wiele bardziej niż jakiekolwiek inne medium społecznościowe. A sądząc po moim kanale, doświadczeni marketerzy również znają moc TikTok.

Reklama. Przewiń, aby przeczytać więcej.

TikTok stworzył platformę potwora, której nie sposób zignorować.

Reklamy TikTok mogą być drogie, ale wiele firm zostało z powodzeniem wyróżnionych bez faktycznego kupowania reklam. W rozmowie z Business Insider, Ari Pine, student Uniwersytetu Kalifornijskiego w Irvine stworzył taniec na TikTok za reklamę Grammarly YouTube. Taniec ten stał się popularny, ponieważ przyciągnął do niego ludzi i wygenerował 100 000 filmów, co spowodowało 481% wzrost liczby obserwujących Grammarly.

Użytkownik TikTok Nathan Apodaca jeździł na swoim longboardzie, słuchając Fleetwood Mac i popijając sok żurawinowy Ocean Spray. Film stał się wirusowy, gdy użytkownicy TikTok chcieli go odtworzyć i poszli do sklepu, aby kupić sok. Sprzedaż Ocean Spray wzrosła, a firma podarowała Nathanowi Nissan Titan Pro-4X z bagażnikiem pełnym Ocean Spray.

Te organiczne momenty są bezcenne i nawet płatna reklama powinna być ukierunkowana na tego typu interakcję.

Historie sukcesu biznesowego bok zawiera kilka przykładów firm, które osiągnęły wielki sukces dzięki platformie. Obejmują one przykłady TikToks, z których firmy korzystały, aby znaleźć swój sukces. Co najważniejsze, historie sukcesu prezentują obie główne marki gospodarstw domowych lokalnym firmom poszukującym przełomu.

Aby zaplanować marketing, spójrz na TikTok. Okres.

Reklama. Przewiń, aby przeczytać więcej.

No Comments

Post A Comment