To narzędzie do śledzenia nawyków pokaże ci spostrzeżenia, których możesz nie chcieć znać

Haptic, a habit tracker app for Apple, shows you almost too many data points.

To narzędzie do śledzenia nawyków pokaże ci spostrzeżenia, których możesz nie chcieć znać

Ach, Facebook. Nienawidzimy cię za bycie wielką rozrywką. Kochamy Cię za dokumentowanie naszego życia (serio, te wspomnienia obejmują codzienne zabawki z moimi emocjami).

Jeśli zbliża się ten czas i musisz zatrzymać swój kanał — ale chcesz zachować listę tego, co robiłeś — wypróbuj zupełnie nową aplikację Dotykowy monitor życia dla iOS.

Korzyści według twórców: „Śledź swoje nawyki i działania na osi czasu i uzyskaj wgląd w swoje działania. Zobacz, jak wygląda Twoje życie na pierwszy rzut oka.”

Dzięki temu narzędziu do śledzenia nawyków możesz śledzić przydatne rzeczy, takie jak: B. ile szklanek wody lub papierosów wypiłeś, słuchałeś muzyki lub jakie książki czytałeś. Jeśli potrzebujesz jeszcze jednego powodu do przygnębienia, możesz także śledzić, ile razy byłeś nawalony i jak często ćwiczyłeś w ciągu ostatniego tygodnia — informacje, które możesz zobaczyć lub nie w zimnym, twardym świetle telefonu ekran (hej, Single. To czas COVID-19, więc czy możemy wszyscy zgodzić się, że nie będziemy śledzić liczby dni, które upłynęły od naszej randki? Dzięki).

Darmowa wersja Habit Tracker zaczyna się od siedmiu gotowych kategorii, w tym albumów muzycznych, gier i lotów, i umożliwia dodanie pięciu niestandardowych kategorii. Możesz także automatycznie importować dane z aplikacji iOS Health.

Płatne członkostwo (1,49 USD miesięcznie lub 12,99 USD na rok, z siedmiodniowym bezpłatnym okresem próbnym) zapewnia praktycznie nieograniczoną liczbę obszarów do zaangażowania. Członkostwo obejmuje również więcej sposobów uzyskiwania wglądu i analizowania danych dziennych, tygodniowych, miesięcznych lub rocznych.

W przypadku każdej aplikacji śledzącej głównym pytaniem jest prywatność i kto może zobaczyć Twoje dane. Producenci aplikacji zajmują się ochroną danych od samego początku. Zgodnie z tym wszystkie treści znajdują się tylko na Twoim telefonie i nie są synchronizowane z zewnętrznymi serwerami. Miejmy nadzieję, że Google nie dowie się, jak fatalne jest twoje spożycie wody w porównaniu z dziennikiem wina (Czy dużo wyświetlam w tej aplikacji? Myślę, że dużo wyświetlam w tej aplikacji).

Jeśli masz wszystkie te dane w jednym miejscu, możesz usunąć niektóre z bardziej wyspecjalizowanych aplikacji śledzących. Dla porównania spójrz na „The Muse”50 najlepszych aplikacji do śledzenia wszystkiego w twoim życiuPowinien istnieć co najmniej jeden moduł do śledzenia nawyków, który można skrócić, aby skrócić listę. Chociaż może nie PooLog, który śledzi ruchy jelit według „rodzaju, czasu i objętości”, aby pomóc zidentyfikować problemy zdrowotne. Muza dodaje: „Albo to po prostu świetne dla miłośników kupy.” Nie wiedziałam i nie musiałam wiedzieć, że „miłośnicy kupy” istnieją.

Haptic Life Tracker został niedawno zaprezentowany na stronie produktu Watch tech ProductHunt.comgdzie komentarze producenta Alexeya Sekachova ujawniają, że pracują nad wersjami dla Apple Watch i Androida, prawdopodobnie dodając komponent społecznościowy.

Również w skarbnicy informacyjnej funkcji Product Hunt, jeden z komentujących podsumował minimalistyczny wygląd aplikacji: „Zarówno piękna, jak i przerażająca. Czarne lustro spotyka się z czarnym golfem (Steve Jobs byłby dumny).”

Możliwość korzystania z technologii w celu uzyskania wglądu w nasze nawyki i rejestrowania naszego życia jest taka sama: zarówno piękna, jak i, jeśli mamy być szczerzy, tylko trochę przerażająca. Dotykowy monitor życia z pewnością może pomóc nam stać się bardziej pewnymi siebie. Jego potencjalna pułapka staje się kolejnym pożeraczem czasu: obsesją na punkcie każdego szczegółu naszego życia. Czekam na recenzje użytkowników, aby zobaczyć, który pomysł wygrywa.

No Comments

Post A Comment