Twój nadmiar reklam odpycha klientów i klientów

advertising in nyc

Twój nadmiar reklam odpycha klientów i klientów

To Harvard Business Review opublikował badanie prowadzone przez badacza z University of Warwick, Andrew Oswalda. Według Oswalda „podwojenie wydatków na reklamę doprowadziłoby do 3% spadku zadowolenia z życia”.

3% to niewiele, ale Oswald twierdzi, że to gorsza wersja tego, jak byś się czuł, gdybyś przechodził rozwód. Jeśli ten niski poziom niezadowolenia brzmi niepokojąco, przygotuj się, ponieważ Stany Zjednoczone nie tylko stale zwiększają wydatki na reklamę, ale są także największymi wydatkami na reklamę światowy. Uff.

Częściowo problem polega na tym, że reklamy są często zaprojektowane tak, abyśmy czuli, że tracimy, a nikt nie lubi czuć się FOMO. Teoretycznie reklamy powinny jedynie wskazywać obszary, w których możemy potrzebować pomocy, a następnie sugerować produkty, które rozwiążą problem. Na przykład, jeśli masz trudne do usunięcia plamy, rozważ zakup specjalnego środka czyszczącego przeznaczonego do usuwania tych plam!

Z wyjątkiem większości przypadków reklama próbuje wypełnić lukę, którą już wypełniliśmy, co oznacza, że ​​źle się czujesz z tym, co masz. Jasne, twój samochód działa, ale to nie jest zabawne, jak „Bill Murray jedzie przez zaspę”. Oswald twierdzi, że ciągłe bombardowanie takimi reklamami może prowadzić ludzi do ciągłego porównywania się z niemożliwymi do osiągnięcia standardami. I próbuj jak możesz nigdy nie będziesz żyć

Reklama. Przewiń, aby przeczytać więcej.

W pewnym sensie, przyznaje Oswald, zjawisko to nie różni się od trendów, które widzieliśmy w mediach społecznościowych. dr Jennifer Lewallen wyjaśnia, że ​​chociaż mogą być momenty pozytywnych opinii z porównań w mediach społecznościowych, łatwo jest również wpaść w pułapkę przytłoczenia niekończącym się strumieniem nierealistycznych standardów ciała i urody.

Cóż, badanie Oswalda jest jednym z pierwszych w swoim rodzaju, więc chociaż może zawierać trochę prawdy, może nie być całkowicie dokładne. Jednak badanie zostało skrupulatnie przeprowadzone, a Oswald pracował nad wyjaśnieniem innych czynników szczęścia w narodach podczas badania skutków reklamy. W międzyczasie warto mieć oko na poziom szczęścia…i wyłącz reklamy, jeśli to konieczne.

No Comments

Post A Comment