Wyciekłe szczegóły iPhone’a „Ultra” firmy Apple zszokowały nas

iphone ultra

Wyciekłe szczegóły iPhone’a „Ultra” firmy Apple zszokowały nas

Kiedyś płacenie 1000 dolarów za telefon komórkowy było zupełnie niespotykane. Gdy nie możemy się doczekać 2023 roku, dostajemy przecieki na temat najnowszego iPhone’a Apple, 15 Ultra. Smartfona klasy premium nie spodziewamy się przed jesienią 2023 r., ale informacje, które zebraliśmy z tych przecieków, mogą pomóc Ci zdecydować, czy chcesz uaktualnić, czy pozostać przy swoim obecnym modelu.

W listopadzie dowiedzieliśmy się, że Apple planuje porzucić pseudonim Pro Max i dodać nowy model iPhone’a o nazwie Ultra. Ultra będzie wyposażony w funkcje, których cena początkowa podobno wynosi około 1299 USD, czyli o 200 USD więcej niż iPhone 14 Max. To najwyższy skok, jaki widzieliśmy między pokoleniami w historii iPhone’a, doprowadzając iPhone’a 15 Ultra do w tej samej cenie co 13-calowy MacBook Pro.

Może to pozostawić niektórych konsumentów z wyborem.

Za każdym razem, gdy widzimy nową wersję iPhone’a, cena poprzedniego modelu jest nieco obniżona. Wielu liczących się dostawców oferuje nawet ubiegłoroczny model jako telefon gratis przy podpisywaniu nowej umowy serwisowej. iPhone 14 Pro Max to już urządzenie wybitne. Czy 15 Ultra naprawdę jest tego wart dla przeciętnego użytkownika?

PrzeciekiApplePro mówi, że iPhone 15 Ultra zostanie uruchomiony z 256 GB pamięci, co stanowi dwukrotność opcji danych dla 14 modeli. Zapewnia to więcej miejsca na zdjęcia, filmy 4K i ważne pliki. Przeciekający spodziewa się również dwóch przednich aparatów, co zapewni oszałamiający tryb selfie z szerszymi kątami obiektywu i doskonałą wyrazistością. LeaksApplePro powiedział również, że widzieli tylko iPhone’a 15 Ultra w tym samym srebrnym kolorze, który widzieliśmy na Apple Watch Ultra. Na razie nie jesteśmy pewni, czy zobaczymy dodatkowe kolory, gdy telefon zostanie wydany we wrześniu przyszłego roku.

Kolejną dużą zmianą w Ultra jest to, że teraz zamienia standardowe złącze ładujące Apple Lightning na powszechnie akceptowane złącze USB-C. Firma Apple wprowadziła 30-pinowe złącze ze starszymi modelami iPhone’a i przeszła na złącze Lightning w 2012 roku. Europejskie organy regulacyjne ds. urządzeń elektronicznych orzekły, że wszystkie telefony sprzedawane po jesieni 2024 r. muszą mieć port ładowania USB-C, wzywając Apple do zastosowania się do tej zmiany. To dobra wiadomość zarówno dla konsumentów, jak i firm technologicznych, ponieważ akcesoria z rynku wtórnego są dołączane do każdego nowego smartfona.

Co sądzicie o iPhonie 15 Ultra? Czy jesteś kimś, kto woli wszystkie fantazyjne dzwonki i gwizdki, czy wolisz trzymać się swojego obecnego urządzenia?

No Comments

Post A Comment