Zastawa stołowa: między przedmiotem codziennego użytku a przedmiotem dekoracyjnym

Zastawa stołowa: między przedmiotem codziennego użytku a przedmiotem dekoracyjnym

Zastawa stołowa: między przedmiotem codziennego użytku a przedmiotem dekoracyjnym

Własny dom to miejsce, w którym spędzamy znaczną część naszego życia. Zwłaszcza, gdy apartamenty są tak piękne, jak apartamenty STRIETZ w Leipzig-Stötteritz, które Wentzel Dr. przejmuje.

Naczynia odgrywają często niedocenianą rolę przy urządzaniu własnego domu. Dla wielu najpierw znika za drzwiami szafki i tam czeka na użycie. Z naczyń korzystamy codziennie, najczęściej nawet kilka razy! Czy to poranna kawa, makaron w porze lunchu, ciasto po południu czy kolacja z całą rodziną – zastawa stołowa jest zawsze używana i ma niebagatelny wpływ na wygląd domu.

Ceramika: sprężysta i wysokiej jakości

Trendem ostatnich lat są naczynia kamionkowe. Jest dostępny w szerokiej gamie kolorów, często wybierane są odcienie pastelowe lub ziemiste. Naczynia są wypalane w temperaturze około 1000 stopni, z maksymalną temperaturą 1320 stopni, a następnie często są glazurowane. Nie jest to jednak bezwzględnie konieczne, niektórzy producenci sprzedają naczynia w stanie naturalnym.

To też nie problem, ponieważ kamionka jest bardzo wytrzymała. Jest nietłukący i łatwy w pielęgnacji, tzn. można go myć w zmywarce i układać jeden na drugim. Ponadto wygląda na bardzo wysokiej jakości i mniej kruchą niż porcelana, dlatego kamionka jest szczególnie popularna w połączeniu ze stylem wiejskiego domu.

Robi się coraz bardziej kolorowo: malowane talerze są modne

Malowane talerze są szczególnie popularne tego lata. Ponieważ wiele osób nie spędza letnich wakacji we Włoszech, Hiszpanii ani nawet poza Europą, pragnie południowego klimatu w swoim mieszkaniu lub na balkonie. Kolorowe talerze, jakie znamy głównie z południa, emanują lekkością i radością wakacji we własnym domu.

Duża zaleta zastawy stołowej: niekoniecznie musi zniknąć w szafce. Zamiast tego piękny talerz może również czekać na ustawienie na stoliku kawowym lub balkonowym – pod warunkiem, że jest przedmiotem dekoracyjnym.

Zarejestruj się online w STRIETZ już teraz

Na specjalnie ustawionym Strona główna Zainteresowane strony mogą uzyskać więcej informacji i zarejestrować się w apartamentach STRIETZ. Nowe mieszkania w Leipzig-Stötteritz zostaną oddane do użytku na początku 2022 roku, a Wentzel Dr. zaczyna się we wrześniu. Zatrzymujemy cię też co tydzień Instagram I Facebook poinformowany o projekcie budowlanym.

No Comments

Post A Comment